Skip to Content
ČEZ ESCO, váš spolehlivý partner pro řešení čisté firemní mobility

ČEZ ESCO, váš spolehlivý partner pro řešení čisté firemní mobility

Jak to v praxi funguje?

Transparentně a profesionálně vás provedeme od prvního návrhu až po finální realizaci a spuštění nabíjecí infrastruktury.

Design to buildDesign to build

Návrh netvoříme od stolu. Vždy začínáme fyzickou prohlídkou místa a na základě všech místních specifik připravíme unikátní řešení na míru. Pečujeme nejen o funkční, ale i estetickou stránku vaší nové nabíjecí infrastruktury.

Studie proveditelnostiStudie proveditelnosti

Prověříme všechny detaily. Provedeme komplexní analýzu současného stavu energetické infrastruktury, abychom vytvořili studii proveditelnosti, která bude zohledňovat vaše potřeby, zákonné předpisy i váš finanční rámec.

Realizace a instalaceRealizace a instalace

Po schválení řešení se pustíme do akce. Naši odborníci vám poskytnou komplexní podporu během celého procesu – od přípravných prací až po instalaci dobíječek připravených k hladkému provozu.

Spoléhají na nás

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky

Komerční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.

První klient z řad bankovních institucí, který požadoval realizaci dobíjení elektromobilů s pomocí wallboxů na klíč.

Jako moderně uvažující a zodpovědná banka chceme přispět ke snížení ekologických dopadů automobilové dopravy v České republice. Je samozřejmostí, že přitom jdeme sami příkladem a v loňském roce jsme začali budovat vlastní flotilu elektromobilů.

Vladimír Jeřábek, člen představenstva Komerční banky
ARRIVA
ARRIVA

Dobíjecí infrastruktura pro Třinec a Trutnov

Čistá doprava je jednou z priorit našeho konceptu chytrého města. Doprava se v našem městě významně podílí na prašnosti a kvalitě ovzduší a každý krok, který učiníme pro zlepšení ovzduší, je důležitý. Vytváříme vhodné podmínky pro železniční dopravu, podporujeme cyklodopravu a v současné době věnujeme velkou pozornost elektromobilitě. V Třinci se o elektromobilitě nejen mluví, ale už máme konkrétní výsledky.

Věra Palkovská, starostka Třince
Dopravní podnik hl. m. Praha
Dopravní podnik hl. m. Praha

Dodávka elektromobilů pro Dopravní podnik Praha

Elektromobilita se čím dál víc stává nedílnou součástí městské dopravy. Hlavním důvodem pro zavádění elektromobility je nulová produkce lokálních emisí a tím snížení lokální ekologické zátěže. Důraz na ekologii provozu je pro naši firmu naprosto přirozený.

Martin Gillar, generální ředitel a předseda představenstva DPP
Plzeňské městské dopravní podniky a.s.
Plzeňské městské dopravní podniky a.s.

Dodávka osobních a užitkových vozů Nissan

Elektromobily jsou ideálním prostředkem do měst. Nevypouštějí škodliviny a jsou zároveň tiché, takže snižují dopravní hluk. Chceme jít v zavádění elektromobilů příkladem i dalším firmám a subjektům v našem městě i celém regionu. Jako jeden z největších českých dopravních podniků využíváme každodenně elektrickou trakci v podobě tramvají a trolejbusů k přepravě cestujících. Logicky navazující etapou je i postupné posilování elektrického pohonu v rámci naší flotily firemních aut.

Jiří Ptáček, generální ředitel ředitel PMDP
Ústecký kraj, Sociální služby
Ústecký kraj, Sociální služby

Vozy určeny pro městskou přepravu klientů do zdravotnických zařízení

Elektromobily využívají pro služební cesty zaměstnanci krajského úřadu již několik let. Dlouhodobě podporuje kraj i vznik nových dobíjecích stanic. Teď konečně mohou výhody elektromobilů využít pro svou náročnou práci i pracovníci v sociálních službách. Auta byla vybrána společně s organizacemi, aby maximálně vyhovovala jejich potřebám.

Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje
Co nabízíme

Firemní flotila
Firemní flotila

Komplexní řešení pro podnikatele, menší firmy i velké společnosti.

Mám zájem
Elektrobusy
Elektrobusy

Realizace infrastruktury pro elektrobusy v městské hromadné dopravě.

Mám zájem
Nákladní vozidla
Nákladní vozidla

Realizace infrastruktury pro elektrické nákladní vozy a dodávky.

Mám zájem
Kontaktujte nás

Vámi poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat ČEZ ESCO, a.s., se sídlem Duhová 1444/2, Michle, Praha 4, IČO: 035 92 880 a jeho dceřiné společnosti, jako společný správce, za účelem nabídky produktu nebo služby a přípravu smlouvy. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.